Зооволонтери Чернігова зібрали підписи людей і просять депутатів заборонити виступи пересувних цирків із тваринами (Відео)

фото: ВІСТІ» - Бориспіль

фото: ВІСТІ» — Бориспіль

Гастролі пересувних цирків з тваринами хочуть заборонити у Чернігові. Проект рішення про заборону їх діяльності розглянуть на сесії Чернігівської міської ради 30 травня.

Подала його депутатка від фракції «БПП-Солідарність» Регіна Гусак після того як до неї звернулися зооволонтери з 200-ма підписами людей, які виступають проти виступів тварин у цирках, пише UA: ЧЕРНІГІВ.

В проекті рішення, який депутати розглянуть на сесії, йдеться про заборону виступів у цирках не лише диких тварин, а усіх, каже депутат міської ради Регіна Гусак.

«Коли гастролює пересувний цирк з використанням тварин , то дуже часто наглядачі і спостерігачі вони не зважають на те, що деякі тварини мають бути в окремому вольєрі. Потім їй можуть надавати заспокійливі препарати аби вона була не така агресивна. І це до гуманного ставлення до тварин, якщо ми живемо в 21 столітті і маємо виховувати у наших дітей і людей людяність, то цього не має бути в нашому місті», — каже вона.

Одна із ініціаторок заборони пересувних цирків з тваринами – директор комунального підприємства ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок для тварин» Тетяна Діденко. Вона каже: за добу зібрали більше двохсот  підписів.

Як сказала Тетяна Діденко вони не проти цирків загалом, заборонити хочуть лише ті, що використовують у своїх виступах тварин.

Як пояснив начальник юридичного відділу міськради Роман Миколаєнко, у випадку ухвалення, це рішення матиме рекомендаційний характер.

Чому ж таке рішення визріло саме зараз  — у репортажі журналістки UA: ЧЕРНІГІВ Дар’ї Янушевич:

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook