«Золото Москви: російська корупція у Сполученому Королівстві» — документ британського парламенту

5Комітет британського парламенту заявив, що потурання «брудним» грошам з Росії — не лише проблема злочинності, а й становить загрозу національній безпеці країни. Масштаби шкоди, яку ці «брудні» гроші можуть завдати інтересам Сполученого Королівства у закордонних справах, набагато переважають користь від російських трансакцій в Сіті. На цьому наполягає голова комітету британського парламенту Том Туґендгат, повідомляє «Голос Америки».

Парламентарі запевняють, що навіть на тлі напруженості між Лондоном та Москвою через замах на колишнього офіцера російської військової розвідки Сергія Скрипаля, російські гроші сумнівного походження і далі користуються перевагами лондонського Сіті.

«Попри сильну риторику (британського уряду), президент Путін та його соратники, як і раніше мали можливість вести свої справи, переховуючи і відмиваючи свої корупційні активи у Лондоні», — констатує документ під назвою «Золото Москви: російська корупція у Сполученому Королівстві».

Прикладом розходжень у заявах та діях названо той факт, що 16 квітня — двома днями після оголошення уряду про вислання 23 російських дипломатів Росія отримала з $4 мільярди (£2,97млрд.) з продажу єврооблігацій, і майже половина тих коштів надійшла від британських інвесторів.

Голова комітету Том Туґендгат закликав уряд закрити у режимі санкцій щодо Росії «лазівки», що дозволяють російському уряду та особам близьким до президента Путіна й надалі накопичувати гроші в Сіті.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook