Знищена військова техніка, яку бойовики «ЛНР» зігнали для «параду» — у штабі АТО відповіли на істеричну заяву окупантів (Відео)

ф3Бойовики «ЛНР» заявили, що вночі було обстріляне місце в окупованому Луганську, куди вони зігнали військову техніку, яку мали використати на так званому параді 9 травня. В штабі АТО обстріл ЗСУ спростували і назвали справжню причину втрати окупантами їх військової техніки.

За твердженням бойовиків, знищена практично вся техніка, звезена раніше з усієї окупованої «ЛНР» території для підготовки до 9 травня.

Читайте також: Мешканців окупованого Донбасу збентежила нова затія бойовиків (Фото)

Окупанти, звісно, пояснили це традиційною брехнею — мовляв, то українські військові прицільним ударом зруйнували задум бойовиків.

Окупанти навіть опублікували фото цієї знищеної техніки.

ф1ф2ф3ф4ф5

Гнівну заяву представника бойовиків озвучив представник так з званої «Народной милиция ЛНР» — так бойовики називають свою «армію».

У штабі АТО на такі заяви окупантів зреагували швидко, заявивши, що це чергова провокація бойовиків і ніякого удару по їх техніці в Луганську українські військовиі не проводили. Більше того, українська розвідка знає справжню причину, чому бойовики залишились без військових авто і бронетехніки: загорілась спершу одна машина, а далі вогонь перекинувся на інші.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook