Знайшовся ще один зрадник України: стало відомо, хто сів у крісло «міністра МВД ЛНР» (Фото)

Володимир Черков. Фото часів викладання в Луганському університеті МВС України

Володимир Черков. Фото часів викладання в Луганському університеті МВС України

В окупантів Донбасу загострення внутрішньої війни за владу і розподіл сфер впливу.

«Міністра МВД ЛНР» Ігоря Корнета 20 листопада бойовики відсторонили від посади через порушену проти нього кримінальну справу, а на його місце призначили виконувачем обов’язків Володимира Черкова. Повідомлення про це містить так званий «указ» глави самопроголошеної «ЛНР» Ігоря Плотницького, оприлюднений на «офіційному» сайті псевдореспубліки і 20-го ж листопада Плотницький привів Черкова на засідання «міністрів».

Читайте також: У верхівці «влади ЛНР» розгорівся грандіозний скандал (Відео)

Примітно, що так званий глава «парламенту ЛНР», коли говорив про те, хто буде виконувати обов’язки міністра, сказав фразу, що Черков — «єдиний, хто залишився в міністерстві».

Читайте також: Такого грандіозного публічного скандалу за участі «перших осіб» на окупованому Донбасі ще не було (Відео)

Очевидно, що решта працівників «міністерства МВД ЛНР» — абсолютні нездари, а запас зрадників України в окупантів закінчується.

Читайте також: «Міністра ЛНР» після скандалу з виселенням відправлять у відставку? (Відео)

Ігоря Корнета почали судити свої ж після грандіозного публічного скандалу: Плотницький вирішив винести на загал ситуацію щодо того, що «міністр МВД ЛНР» Корнет три роки жив у привласненому будинку, який мешканка Луганська покинула, тікаючи від окупації, але власниця все ж з’явилась і вимагала повернути своє майно.

«Глава ЛНР» вирішив влаштувати показову справу і сам приїздив виселяти Корнета. Це був чи не найбільший скандал у верхівці так званої влади «ЛНР».

Ігор Корнет — зрадник України, який раніше служив в МСВ України, а після переходу на бік «руской вєсни» розшукується в Україні за трьома статтями ККУ, в тому числі за «дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу».

Читайте також: Бойовики зі скандалом вигнали з посади «міністра МВД ЛНР» (Відео)

У його крісло наразі сів ще один зрадник України — Володимир Черков, відомий «Миротворцю» як колишній слідчий райвідділку Луганського міськвідділу МВС України, який з 2006 року викладав у Луганському держуніверситеті внутрішніх справ, захистив кандидатську, та в 2014 році став на сторону окупантів Донбасу.

ф1Корнета на Черкова Плотницький замінив в один день: вранці 20 листопада у «парламенті» оголосили про відсторонення Корнета, а вже по обіді того ж дня Плотницький представив Черкова на засіданні так званої «Ради міністрів ЛНР». Сьогодні ж о десятій «Глава ЛНР» буде представляти зрадника України Черкова як очільника «Міністерства МВД ЛНР» в тому ж міністерстві.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook