Знайшли таємні поховання російських військових

56e78021054b83b355818a8cff6f2cb91471535547У четвер, 18 серпня, група незалежних розслідувачів збройних конфліктів ConflictIntelligence Team (CIT) повідомила в своїй доповіді про чергові знайдені могили таємно похованих загиблих в Сирії військовослужбовців РФ.

Новину передає «Преса України».

Згідно з інформацією групи, протягом року на кладовищі в підмосковному Солнечногорську були поховані 2 офіцери підрозділу Сил спеціальних операцій ЗС Росії — капітани Олег Архіреєв і Максим Сороченко. У цьому місті також є військова частина 92154 — центр «Сенеж» Сил спеціальних операцій (ССО) ВС РФ.

Родичі і товариші по службі загиблих повідомили CIT, що ці люди загинули під час російської кампанії в Сирії. Міноборони Росії офіційно не повідомляло про загибель цих військових.

Читайте також: Росія дурить з виплатами за Сирію — російський найманець

Раніше офіційно повідомлялося про смерть двадцяти російських військових в Сирії. Про останні жертви було оголошено 1 серпня, після того, як в провінції Ідліб збили російський вертоліт Мі-8, тоді загинули 3 члени екіпажу і 2 офіцери.

12 серпня, керівник Республіки Кабардино-Балкарія Юрій Коков в Instagram повідомив, що в Сирії загинув Аскер Бижоев. За його твердженням, він був посмертно нагороджений орденом Мужності. Міноборони Росії цю заяву не коментувало.

Також ветеран внутрішніх військ МВС РФ Сергій Чупов, за інформацією колег, загинув в Сирії, але Міноборони РФ не підтвердило його загибель там.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook