«Зміниться підхід до призначення пільг українцям», — Віталій Музиченко у Тернополі (Відео)

пільгиЗначне скорочення соціальних видатків передбачив Мінфін при розробці проекту Держбюджету на 2015 рік. Тож цього року зміниться й система нарахування різного роду допомог.

Без соціальної підтримки не залишаться інваліди, малозабезпечені сім’ї. У законодавстві змін щодо зменшення для них фінансової допомоги немає. У цьому запевнив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко, перебуваючи в Тернополі.

Зміниться сама система пільг. Зараз вона є категорійною. Тобто особа отримує допомогу, відповідно до приналежності до якоїсь категорії. Докладно — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Електротранспорт у Тернополі — пріоритетний і безкоштовний для пільговиків (Відео)

– Особа має певну категорію і отримує поміч незалежно від розміру отриманих доходів, незалежно від того майнового стану, в якому вона проживає. Фактично держава забезпечувала сплату за неї частини платежу або компенсувала якісь видатки цієї сім’ї. З врахуванням тих змін, які прийняли наприкінці 2014 року, з 1 липня 2015 року запроваджують адресні засади надання відповідних пільг, – розповідає Віталій Музиченко.

Читайте також. Як тернопільські депутати захищали фінансову основу України (Відео)

Це означає, що при призначенні допомоги враховуватимуть дохід сім’ї, умови проживання. Робитимуть це, практично, в ручному режимі, тож наперед говорити, на скільки впровадження вплине на призначення допомоги, не беруться. Торкнуться зміни ряду пільг.

– Ми говоримо сьогодні про ті характеристики, які найбільше стосуються життя сімей. Це — пільги на житлово-комунальні послуги, бо сім’ї витрачають значний бюджет на оплату послуг, ми говоримо про придбання твердого палива, скрапленого газу, про зв’язок, пільги на оплату зв’язку, про пільги на проїзд, – каже Віталій Музиченко.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook