Зміни кардинальні: стало відомо, як після реконструкції може виглядати найстаріший парк Тернополя (Фото)

ф4Старий парк Тернополя, заснований ще у ХІХ столітті, почнуть реконструювати вже в цьому році.

Сайт міськради Тернополя опублікував кілька екскізів із плану реконструкції. Із них зрозуміло, що на Старий парк чекають кардинальні зміни.

Старий Парк є місцем громадського простору та відпочинку для багатьох поколінь, тому спільна робоча група з числа художників, архітекторів, проектантів, представників ветеранських та громадських організацій шукала компромісне рішення, проводила опитування різних категорій тернополян та туристів. Також було проаналізовано досвід розміщення подібних комплексів у різних країнах світу. Основне завдання оновлення Старого Парку — позбавитися радянського ідеологічного стилю.

Загалом у парку планується провести зонування та передбачити дві меморіальні зони, одна з яких буде присвячена пам’яті загиблих у Другій Світовій війні, а інша — звитязі українських Героїв та Героїв АТО. Також буде третя — рекреаційна зона.

Старий Парк — найстаріший з парків Тернополя, засаджений наприкінці XIX століття. Він є пам’яткою садово-паркового мистецтва.

Проект ще на етапі обговорення. Пропозиції щодо вигляду парку можна надсилати до 20 липня на електронну пошту presamr@gmail.com.

ф4ф1ф3ф2

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook