ЗМІ розповіли, як здійснюватимуть контроль за переміщенням громадян на окупованих територіях, — подробиці

фото: Сегодня

фото: Сегодня

Російське командування посилило контроль за переміщення громадян на окупованих територіях, і навіть планує ввести електронні перепустки для місцевих жителів. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Зокрема, блок-пости навколо населених пунктів передбачено обладнати централізованою системою персонального електронного обліку. При цьому для населення будуть введені електронні перепустки, які забезпечать оперативне застосування обмежень виїзду-в’їзду.

«Водночас, зазначена система дозволить виявляти «підозрілих осіб» на підставі т.зв. «автоматизованого аналізу» історії переміщень для локалізації проявів нелояльного ставлення населення до російського окупаційного режиму. Таким чином противник намагається поліпшити облік місцевих жителів для призову на військову службу в складі російсько-окупаційних військ, посилити заходи самовільного залишення російськими військовослужбовцями місць несення служби та забезпечити розшук і затримання дезертирів», – йдеться в повідомленні.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook