Живий ланцюг єднання у Тернополі підтримали школярі та студенти (Фото, Відео)

P3090016-nЖивий ланцюг єднання – акція на підтримку миру в Україні — відбувся у день народження Тараса Шевченка 9 березня.

Розпочалося все о 10 год. Ланцюг простягнувся від перехрестя «Збаразьке кільце», через центральну частину Тернополя до майдану Перемоги, у мікрорайоні «Дружба». Учасники акції тримали у руках національну символіку – переважно прапори України.

Читайте також. До Тернополя на раду їдуть письменниця Ірена Карпа і козак Михайло Гаврилюк

На жаль, акцію підтримали здебільшого лише учні та студенти місцевих навчальних закладів. Звичайні тернополяни до неї активно не приєдналися, хоча до участі запрошували усіх охочих. Тож у живому ланцюгу часто траплялися «дірки» на кілька десятків метрів.

- Незручний час вибрали організатори, — каже тернополянка Марія Стенюк, яку ми зустріли, коли вона йшла до церкви. – Сьогодні ж – неділя. Люди – у храм йдуть, на службу… Та й реклами цього ланцюга майже не було. Я, наприклад, не знала, що це, поки ви мені не сказали…

Читайте також. “Добу Шевченка” у Тернополі влаштують пластуни

Проте ті, хто на акцію прийшов, не пожалкували: погода – чудова, сонечко – тепле, водії автомобілів, що проїздили повз учасників, підтримували їй сигналами… На завершення акції всі, об’єднавшись, разом прочитали слова Великого Кобзаря, як молитву за мир в Україні:

«Свою Україну любіть.

Любіть її… во врем’я люте,

В остатню, тяжкую мінуту.

За неї Господа моліть».

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook