Жителі Сум б’ють на сполох: люди стверджують, що у місцеву річку зливають нечистоти. Чиновники заперечують (Відео)

фото: sm.suspilne.media

фото: sm.suspilne.media

Минулих вихідних житель Сум  В’ячеслав Винниченко зафільмував піну невідомого походження на річці Псла, що протікає містом.

Відповідні служби взяли проби на вміст органіки та інших небезпечних для людини речовин.

За два дні екоінспекція повинна отримати відповідь: що спричинило піну у річці, інформує sm.suspilne.media.

Зі слів автора відео він знімав річку Псел на Басах – у районі викиду стічних вод.

Про стан річки говорили сьогодні на апаратній нараді в Сумській мерії.

Туди прийшов і представник Красносільського об’єднаного садівничого кооперативу Станіслав Гончаров.

«Скидаються нечистоти, купатися неможливо, ну хто ризикує, той купається, я в цьому році купався лише одного разу і лише тому, що треба було відремонтувати систему поливу, це дуже страшно, риби практично немає, мул кругом, воняє з річки», - говорить житель Красносільського об’єднаного садівничого кооперативу Станіслав Гончаров.

Директор «Міськводоканалу» Анатолій Сагач – підприємства, на балансі якого перебувають очисні споруди, заперечує скидання нечистот.

«Та ситуація, яка повторюється кожного літа, при піднятті температури річки той мул, який відкладений на дні річки від температури піднімаються на верх. Технічно фекалії, які заходять з міста на очисні, проходячи як мінімум 5 видів очистки, не можуть потрапити у річку Псел. Ви самі розумієте – 35-40 років очисним спорудам і на 100%  ми очистити стоки ми не можемо, але на 97% ми стоки очищаємо і немає ніякого потрапляння фекалій в річку з боку очисних споруд»,говорить директор КП «Міськводоканал» Анатолій Сагач.

В обласній екологічній інспекції говорять – проби води із Псла сьогодні відібрали. На результати чекають найближчі дві доби.

Подробиці — у сюжеті UA:СУМИ:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook