Жителі Донецька поділилися враженнями від логістичного центру у Зайцевому

12002785_1661980057380429_7909679248435985560_nЖителі Донецька поділилися враженнями від логістичного центру у Зайцевому. Про це інформує «Донбасс SOS«.

Люди, яким вдалося відвідати Зайцівський центр особливого захоплення про його роботу не виражають. Наголошують на необхідності вистояти гігантську чергу, не особливо зручне розташування, невеликий вибір товару, маленьку кількість торгових точок, обмежений час роботи. Єдиний плюс — дійсно низькі, у порівнянні з неконтрольованою територією ціни.

У соцмережах «бувалі» діляться враженнями:
-6 вересня заїхав туди. Картопля 4-50, цибуля 5. Перець болгарський 6, помідори 6-8. Є прилавок з м’ясом, побутова хімія (але мало) консерви, томатна паста. В цілому торгових наметів працює мало. Стоїть ще мобільне відділення ощадбанку. Приймають валюту 22 долар, євро 24, 3,05 за 10 рублів. Банкоматів один відкритий був, але не видно, працює чи ні. Багато пустинних торгових місць та окремий вагончик фіскальної служби.
- О 15 годині заїхали сьогодні спеціально. Жодної душі, Все закрито.
- Продукти які там були … це овочі, заморозка м’ясна- стегенця (по 23 грн), кури і т. д …. гриби ось були по 33 грн … цукор, мед … якось то все «тоскно» … і все це на тлі «виїзду з Донецька» — цієї постійної «дикої» черги … не знаю ?! … я якби і їхала туди, то тільки в разі крайньої необхідності …
- Була в 11-00 в логістичному центрі, там дійсно майже порожньо. Так, відділення «Ощадбанку» працює, напівпорожня аптека, 2 продавців овочів, по парі точок побутової хімії та консервів. І величезна територія з порожніми наметами. Ціни непогані, але їхати туди не має сенсу-більше витратите на проїзд, ніж купите. Краще їхати машиною, туди більше нічого не ходить.
- Я проїжджала вже кілька разів — ніякого центру не бачила. Подейкують, що він десь осторонь захований. Автобуси туди напевно не ходять.
- Я була там в суботу,  так товару замало, але найнеобхідніше є!

До слова, 1-го жовтня Донецька обласна військово-цивільна адміністрація обіцяє відкрити логістичний центр у Новотроїцькому.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook