Жителі Донеччини розповіли про ціни й тарифи в «ДНР»

1Жителі захоплених російсько-терористичними військами територій Донецької та Луганської областей все частіше нарікають на життя, яке їм улаштувала місцева «влада». Терпець уривається й люди висловлюються про своє життя  і брехню бойокиків, не вибираючи висловів.

Донеччани розповідають, що звіти пропагандистів на російському ТБ про «рай» в «ДНР» — це одне, а насправді тут ціни ростуть на все й також на комуналку, пише Діалог.ua.

- Щодо того, дешевше чи дорожче — спірне питання. Ми часто їздимо на підконтрольну Україні територію, бачимо що по чому. М’ясо майже однаково, всі інші продукти, ліки, побутова техніка в два, а то і три рази дешевше, ніж у нас , — констатують жителі Донецька.

Для донеччан кожен Новий рік — надія, яка закінчується розумінням того, що їх знову обдурили. Бойовики за рік, що минає так і не відновили будинки, які обіцяли, тому всі ремонтні роботи люди ведуть за свій рахунок.

- А обіцянок за ці роки було мільйон: і рейси з донецького вокзалу на Ростов пустити прямі, і забезпечити себе продуктами самостійно, і пенсії, і зарплата підняти, і торгувати з усім світом, я вже мовчу про «взяти Лондон» і «піти на Київ». Це все, звичайно, смішно, якби не було так сумно — каже мешканка Адмінпосьолка Людмила.

За її словами, все більше жителі стали прозрівати. З Росії в «ДНР» повернулися біженці. Виявилося, що в» братній «РФ вони ізгої і нікому не потрібні. Донбас уже став для них «червоною ганчіркою».

Податківці стали знову завзято «кошмарити» місцевих підприємців, виписуючи нереальні для простих торговців штрафи за будь-, часто надумане бойовиками порушення.

- При цьому з екрану розповідається про розквіт бізнесу. Заводи і шахти ріжуться на металобрухт і вивозяться. Однак жителям продовжують втовкмачувати, що виробництво досягло вищої точки розвитку , — визнають жителі «ДНР».

.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook