Жителям Броварів відремонтують аварійну вулицю: люди влаштували акцію у міській раді і домоглися вирішення цього питання (Відео)

фото: 5 канал

фото: 5 канал

Майже десять років жителі вулиці Княжицької, що у Броварах добиваються від влади вирішити актуальне для них питання. Люди просять заасфальтувати 900 метрів цієї багатостраждальної дороги.

Усі ці роки вона знаходиться у жіхливому стані. Коли падає дощ — тут по болоті не пройти — не проїхати. У літню спеку від проїзду автомомобілів здіймається курява.

Терпець увірвався -і сьогодні жителі Броварів, взявши з собою фото вулиці, дітей, плакати з гаслами та прапори  прийшли до міської ради вимагати вирішення питання.

Кожного року люди отримують  одну і ту ж саму відповідь: «Будівництво вашої дороги буде заплановано наступного року».

У міськраді відповідають: у місті близько 60 доріг, які потрібно заасфальтувати.

Цього року департамент житлово-комунального господарства отримав на ремонт вулиць, доріг та проїздів 90 мільйонів гривень. На все цих коштів не вистачить. Тому доводиться розставляти пріоритети.

Зрештою, на 65-й черговій сесії під тиском мешканців занесли до протокольного рішення броварської міської ради вулицю Княжицьку.

Григорій Голубовський, радник міського голови Броварів, каже: «Треба ці кошти, які надходять до державного бюджету, перерозподіляти і надавати точно так же міським бюджетам можливість вкладати ці гроші в ремонти доріг і вулиць. Я сподіваюся, що в наступному році ми все ж таки зробимо».

Для капітального ремонту дороги потрібно понад 4 мільйони гривень.

Подробиці — у репортажі журналістів Евеліни Михайленко та Олексія Тищенка, «5 канал»:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook