Житель Криму подав позов до суду на окупаційну владу і пояснив чому

фото: Кримські новини

фото: Кримські новини

Чоловік протестує проти того, що у нього вилучили його земельну ділянку для будівництва дороги.  Через це  робітники не можуть продовжувати будівництво, адже поки йде судовий процес, пише сайт Кримські новини.

Власник земельної ділянки, яку вилуоловік протестує протили для прокладання дороги, звернувся д суду на такі дії будівельників і влади. Тому окупаційна влада повідомила про перенесення термінів завершення будівництва об’їзної дороги «Дубки-Левадки».

Також окупаційна влада Криму ухвалила рішення вилучити будинки і ділянки у кримчан в Сімферопольському, Ленінському та Кіровському районах.

Як повідомляється, це рішення ухвалили у зв’язку з будівництвом і реконструкцією дороги «Сімферополь — Красноперекопськ — Армянськ».

Так, у списку об’єктів, які планує вилучити «влада», тільки лише у Сімферопольському районі налічується 117 земельних ділянок, 19 нежитлових будівель, 15 будинків і житлових приміщень. Причому три об’єкти з переліку — багатоквартирні будинки.

Згідно з документом, без нерухомості також залишаться жителі села Укромноє і селища міського типу Комсомольське.

Маріонетковий уряд обіцяє, що всі кримчани отримають компенсації. Однак, як засвідчив досвід, власники не завжди погоджуються на умови чиновників.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook