Жириновського можуть засудити в Україні на 12 років — ГПУ склала підозру

ф1Прихильнику «руского міра» і самопроголошених на окупованому Донбасі «ДНР» ЛНР» інкримінують посягання на територіальну цілісність України.

Повідомлення про підозру у цьому провокаційному російському політику Володимиру Жириновському склада Генеральна прокуратура України, йдеться на сайті ГПУ.

За повідомленням Генпрокуратури, за статтями ККУ, які інкримінують депутату Держдуми Росії Володимиру Жириновському, в Україні він може бути засуджений до 12-ти років за ґратами.

«Досудовим розслідуванням установлено, що В. Жириновський, перебуваючи на території Російської Федерації, 20.02.2014 у прямому ефірі одного з телеканалів та 23.02.2014 під час зібрання (мітингу) здійснив публічні заклики до приєднання території АР Крим та південно-східних областей України до Російської Федерації.

У подальшому, 28.02.2014, перебуваючи на території України, а саме у містах Сімферополі та Севастополі, зазначена особа шляхом проголошення публічних закликів до жителів півострова та його високопосадовців підбурювала їх до здійснення активних умисних дій з метою незаконної зміни меж території та державного кордону України.

Крім того, В. Жириновський підписав та забезпечив подання 17.03.2014 до канцелярії посольства Республіки Польща в Москві лист-звернення до Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Польща, в якому містяться заклики до керівництва Польщі до організації та проведення на території окремих західних областей України референдумів, за прикладом проведеного незаконного референдуму на території АР Крим та м. Севастополя, щодо передачі окремих областей України до складу сусідніх держав, у тому числі Польщі.

Більше того, 20.03.2014 В. Жириновський, будучи депутатом Державної Думи Російської Федерації, проголосував за прийняття Федеральних Законів щодо включення Російською Федерацією до її складу АР Крим та м. Севастополя, що у подальшому призвело до повномасштабної окупації території АР Крим та м. Севастополя.

За цими фактами злочинної діяльності 22.01.2019 працівниками управління нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, Генеральної прокуратури України складено повідомлення про підозру В. Жириновському у вчиненні ним кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 3 ст. 110 КК України.

Інкримінований В. Жириновському злочин передбачає можливість його заочного засудження в Україні на строк від семи до дванадцяти років позбавлення волі», — дослівно сказано в повідомленні Генпрокуратури України.

У Відомстві нагадали, що ВОлодимир Жириновський — особа, яка перебуває під санкціями України та Євросоюзу.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook