Жовтий миготливий: з’явились нюанси пропозицій уряду про реформу світлофора в Україні (Відео)

ф1Жовтий миготливий сигнал світлофора в Україні може зникнути — Мінінфраструктури пропонує зміни, щоб кількість ДТП через такий сигнал зменшилась.

Пропозиція заступника міністра інфраструктури Юрія Лавренюка забрати зі світлофорів жовтий сигнал викликала бурхливу реакцію в Україні. Заступник міністра каже, його неправильно зрозуміли: він пропонує скасувати жовтий миготливий вночі, хоча є й інший варіант.

Прибрати жовтий миготливий сигнал світлофора вночі і зобов’язати владу міст України зробити належне освітлення перехресть і дорожніх знаків, або ж — як альтернатива — заборонити вимикати на ніч світлофори, але зробити коротшим час горіння зеленого і червоного. Саме такі пропозиції, каже Лавренюк, зараз вивчає державний науково-дослідний інститут «ДержавтотрансНДІпроект» і вже за два тижні має вийти з відповідними напрацьованими пропозиціями.

Думки водіїв, в тому числі досвічених і відомих, щодо реформування сигналу світлофора поділились навпіл, та практично всі з них зійшлись на тому, що справа не в світлофорі як причині аварійності на автошляхах України, а в тому, як поводять себе на автошляхах українці-учасники дорожнього руху.

Всі подробиці — у сюжеті ТСН. Тиждень.


 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook