«Жоден курорт не відмовить у реабілітації українським воякам», — гості з Аджарії у Тернополі

rozmovaПоранених у зоні АТО тернопільських вояків і дітей захисників України готова прийняти Аджарія.

Про це йшлося під час зустрічі голови Тернопільської обласної ради Василя Хомінця із делегацією Верховної ради Автономної республіки Аджарія Автанділом Берідзе.

Читайте також. Тернополяни бажали добра і миру Україні та згадували її нелегку історію

- Сьогодні Україна відстоює власне право на самовизначення та рух до європейської спільноти, – наголосив Василь Хомінець. – Наша держава переживає складні часи агресії, а це стосується сотень сімей захисників Вітчизни та їхніх дітей. Звертаємося до Вас із проханням у допомозі реабілітації наших військовослужбовців, добровольців, а також їхніх дітей. Така допомога Україні надзвичайно потрібні, повідомляє сайт обласної ради.

Автанділ Берідзе сказав, що санаторії та будинки відпочинку Аджарії готові надати таку гуманітарну допомогу.

- Переконаний, що жоден курорт не відмовить у реабілітації українським воякам і дітям, які потребують допомоги. Адже Аджарія однозначно — на боці України у її боротьбі та прагненні у захисті суверенітету та незалежності, — додав він.

Читайте також. До свята тернополяни отримали від Президента державні нагороди і відзнаки

Грузинські гості згадали і про події 2008 року під час агресії Росії на Грузію. Тоді Україна одна з перших засудила політику Кремля та підтримала грузинський народ.

До речі, на честь візиту гостей з Автономної республіки Аджарія біля будівлі обласної ради підняли прапор Грузії. У складі делегації, окрім Автанділа Берідзе, є заступник голови Давид Бацікадзе, керівник апарату Рамаз Болквадзе, помічник голови Гіоргій Горадзе та депутат Тимур Кахідзе.

Довідково. Ще 23 серпня біля будівлі Тернопільської обласної ради урочисто підняли державний прапор України, прапор Тернопільської області та червоно-чорний стяг ОУН-УПА.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook