Жертви новорічних петард: львів’янин позбувся 5 пальців, вінничанин — 4

indexЗа добу в Україні дві людини отримали травми в результаті вибухів петард. Як повідомляє прес-служба МВС України, в обох випадках постраждали молоді хлопці 17 і 22 років.

Перша інформація надійшла з Львівської області ще 31 січня 2013 близько 18.00. У лікарню доставили 17-річного львів’янина з діагнозом відчленування 5 пальців лівої кисті. Хлопець вирішив «побавитися» саморобної петардою, яка і вибухнула у нього вдома на балконі.

Також від феєрверку отримав травму 22-річний вінничанин. Повідомлення про травмування від лікарів до Ладижинського РВ міліції надійшло вже 1 січня о 01.25 . У хлопця діагностували рвані рани чотирьох пальців правової кисті. Він пояснив, що хотів запустити феєрверк і через власну необережність отримав травму.

У МВС нагадали, що всього з обігу міліціонери вилучили понад 16 тонн неякісної піротехніки — більше 700 тисяч одиниць. Всього було відпрацьовано 846 торгових установ, понад 17 тисяч ринків та інших місць можливої реалізації піротехнічної продукції. За незаконну реалізацію до адміністративної відповідальності притягнуто 1034 особи.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook