Жертвами мали стати пасажири поїзда — СБУ попередила теракт

ф1Скоїти теракт на залізничному вокзалі Маруполя і не тільки мали два колишні бойовики «ДНР», яких затримали.

Як повідомив журналістам на брифінгу глава СБУ, один із затриманих входив колись до групи «Вагнера» і брав активну участь в боях на стороні «ДНР».

«Організатором диверсійної групи є член НЗФ Дмитро Забуцький, відомий СБУ ще з 2014 року. «Він воював у складі «ДНР» і пізніше він воював під Дебальцевим в лютому 2015 року, був підібраний як один з тих, хто воював у складі групи Вагнера в «МГБ ДНР», — сказав Василь Грицак.

Одне з завдань двох диверсантів був вибух на вокзалі Маріуполя, аби жертвами стали пасажири потяга, що прямував до Києва.

«Цього разу нам вдалося запобігти низці терактів. Перший з яких повинен був стати теракт на залізничній станції в Маріуполі і планувалося, що як теракт по відношенню до пасажирів поїзда «Маріуполь – Київ», точна дата вчинення цього теракту повинна була бути визначена тим, хто організовував цей теракт», — зазначив очільник СБУ і додав, що у затриманих вилучили 2 протипіхотні міни з дистанційним приводом.

У перших показах після затримання диверсанти зізнались, що заліниця в Маріуполі — не єдиний об’єкт їх уваги.

«За завданням кураторів, вони повинні підірвати ще низку соціальних та інфраструктурних об’єктів у мирних регіонах Донеччини», — сказав Василь Грицак.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook