Жеки просять підняти оплату за їхні послуги на 50%, бо працюють у збиток (Відео)

будинокЧи не єдині тарифи на комунальні послуги, які поки що не зростають — це плата за послуги жекам, точніше приватним підприємствам, які обслуговують житловий фонд Тернополя.

Читайте також. Реконструкцію набережної Тернопільського ставу планують завершити до 1 серпня (Фото)

Хоча і тут з тарифами — непорядок, наголошують в управлінні ЖКГ Тернопільської міськради. Востаннє розмір сплати переглядали ще у 2011 році. Приватні підприємства вже подали розрахунки на збільшення тарифів у Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг. Але відповіді з Києва досі немає. За законом, впливати на тарифи міськрада не може.

Про це та інше докладно — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Перевізники обурені – на лист про ситуацію навколо приміського автовокзалу ніхто не реагує (Фото)

- Тарифи у нас затверджені у 2011 році. За цей час піднялася мінімальна зарплата, зросла вартість електроенергії та інші чинники. Однак, я підкреслюю, на рівні міської ради питання не стоїть. У нас є балансоутримувачі. Практично усі послуги в Тернополі надають приватні підприємства. Вони  наразі чекають відповіді від Нацкомісії, — пояснює начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міськради Микола Лесів.

Аби тариф не був збитковим, його треба підняти хоча б на 50%, каже Микола Лесів. Саме такі розрахунки жеки подали на розгляд у Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг. Коли вона прийме рішення, чи піднімуть тарифи і з якого числа — невідомо, кажуть в управлінні ЖКГ.

До речі, підприємства Тернополя розрахунки подавали окремо, бо тарифи для будинків — різні.

- На кожен будинок у нас є окремо розроблений тариф. Це залежить від кількості мешканців, які проживають у будинку, від поверховості, від місця розташування, від забезпечення дому ліфтом, від квадратних метрів прибудинкової території та інших чинників, — додає Микола Лесів.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook