Жалоба у Тернополі: не буде концертів і вистав, натомість – спільна молитва

жалобаБільшість телеканалів зняли з ефіру розважальні телепередачі. Мовляв, поки країна у вогні, ми не можемо сміятися. Є зміни у проведенні різних заходів і в Тернополі.

Розпорядження про оголошення 21, 22, 23 лютого 2014 року Днями жалоби за загиблими у Києві на Майдані 21 лютого підписав міський голова Тернополя Сергій Надал.

Читайте також. Тернопілля втратило на Майдані чотирьох своїх синів

Так, презентацію альбому «Грім у ковальні Бога» у Тернополі перенесли на невизначений термін. Адже козацькі рокери залишилися у Києві, щоб підтримувати Майдан.

- Через трагічні події та революційний стан в Україні, концерт в Тернополі переноситься, — повідомили організатори. — Дату повідомимо за кілька тижнів. Квитки, придбані на 21 лютого, будуть дійсними і на нову дату концерту.

Телефон для довідок: 51-49-99.

Все ж відмінили і концерт національного балету Грузії “Сухішвілі”. Точніше — перенесли. Нову дату концерту оголосять згодом. Організатори концерту просять краян, які придбали квитки, не переживати. Концерт все одно відбудеться!

Читайте також. Громада взяла на себе відповідальність за Тернопіль – жодних випадків мародерства вночі не було (Фото)

Через жалобу та революційні події 22 та 23 лютого відмінили і вистави у Тернопільському драмтеатрі. Колектив театру висловлює щирі співчуття родинам загиблих. Як повідомили у драмтеатрі, усіх просять стежити за можливими змінами в репертуарі або телефонувати за номерами: 52-40-66, 25-05-04.

Читайте також. “Не будьте знаряддям в руках диявола”, – владика Нестор

Трудовий колектив торговельно-розважального центру “Подоляни” та підприємці, чий бізнес представлений у центрі, прийняли рішення оголосити Дні жалоби за загиблими на Майдані.

- Наші працівники, підприємці та члени наших сімей неодноразово виступали на Майданах за дотримання прав та свобод людини в Україні, надавали посильну фінансову та матеріальну підтримку, — йдеться у повідомленні. — Ми не можемо стояти осторонь у час, коли вирішується доля України. Кожен з нас вносить свою частку у загальну справу боротьби нашого народу, наші рідні, близькі та багато з нас зараз перебувають на Майдані.

Нагадаємо, у ТРЦ «Подоляни» 20 лютого відбувся поминальний молебень за загиблими на Майдані.

Довідково. Родина Удичів з Тернополя з власної ініціативи подала на Службу Божу за загиблими на Майдані. Тернополяни просять усіх охочих долучитися до спільної молитви 22 січня о 8.15 в Архикатедральному соборі.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook