Зеленський звільнив скандального першого заступника глави СБУ і зробив ще низку кадрових призначень у відомстві

Владислав Бухарєв - пенсіонер СБУ, який досі був першим заступником глави СБУ

Владислав Бухарєв — пенсіонер СБУ, який досі був першим заступником глави СБУ

Ветеран СБУ Владислава Бухарєв, у якого є медаль ФСБ Росії, більше не перший заступник глави СБУ — Президент України звільнив його і призначив на цю посаду Дмитра Нескоромного. Досі Нескоромний від 1 липня працював  заступником глави СБУ.

Відповідні укази Призидента України від 8 листопада опубліковані на сайті Глави держави.

Також своїми сьогоднішніми Указами Володимир Зеленський продовжив кадрові зміни в СБУ, які почав 7 листопада.

Зокрема, Президент України Володимир Зеленський звільнив ще двох заступників Баканова: Анатолія Дублика та Вадима Пояркова. Натомість на посаду заступника голови СБУ призначено Володимира Горбенка.

Читайте також: Зеленський зробив ряд кадрових змін в СБУ, призначивши керівників у низці областей

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», призначення Володимиром Зеленським на посаду керівника Служби зовнішньої розвідки нардепа Владислава Бухарєва, про що стало відомо 11 червня цього року, спричинило скандал. У мережі випливли факти біографії Бухарєва, які українське суспільство сприйняло дуже неоднозначно: безкоштовні концерти «Кварталу 95″ на окрузі Бухарєва, а також його спіпраця з російськими спецслужбами, за що у Бухарєва є медаль ФСБ Росії.

Читайте також: Кадрове призначення Зеленського ознаменувалося скандалом: глава зовнішньої розвідки України може бути агентом Кремля (Фото)

11 вересня цього ркоу Президент України звільнив з посади голови СЗР Владислава Бухарєва і призначив його першим заступником глави Служби безпеки України — начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

Читайте також: Зеленський призначив нового голову Служби зовнішньої розвідки

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook