Зеленський змінив Командувача ООС — Сирський пішов на підвищення (Документ)

Генерал-лейтенат ЗСУ Володимир Кравченко тепер командує ООС. Фото - Фейсбук

Генерал-лейтенат ЗСУ Володимир Кравченко тепер командує ООС. Фото — Фейсбук

Олександр Сирський тепер замість операції Об’єднаних сил командуватиме Сухопутними військами ЗСУ. Натомість Командувачем ООС став Володимир Кравченко.

Відповідні Укази на звільнення і призначення 5 серпня підписав Президент України.

Укази опублікував сайт Глави держави.

Першим Володимир Зеленський підписав Указ про звільнення генерала Попка з посади Командувача Сухопутних військ. Далі звільнив Сирського, який обіймав посаду Командувача ООС за призначенням Порошенка з 6 травня цього року, і наступним же Указом призначив його командувати замість Попка Сухопутними військами ЗСУ.

Замість Сирського на посаду Командувача ООС Верховний головнокомандувач ЗСУ призначив Володимира Кравченка.

До призначення Кравченко був командиром оперативно-тактичного угруповання «Північ», повідомляє «Українська правда«.  Під його відповідальність підпадала територія – Житомирської, Київської, Полтавської, Сумської, Черкаської, Чернігівської області та міста Київ.

Звання генерал-лейтенанта Кравченко отримав у 2018 році.

Згідно з декларацією за 2018 рік, військовослужбовець отримав 455 тисяч гривень заробітної плати за основним місцем роботи (військова частина А4583). Його дружина задекларувала 104 тисячі зарплатні і працює у військовій частині А1624 на Чернігівщині (134-й окремий батальйон охорони та обслуговування) і входить до складу оперативно-тактичного угруповання «Північ».

Вказується, що пара зберігає 340 тисяч гривень на рахунках у різних банках та 80 тисяч грн готівки. Також Кравченко задекларував Mersedes Benz 1998 року випуску.

ф1ф2

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook