Зеленський заявив про український план врегулювання ситуації на Донбасі (Відео)

Фото - сайт Президента України

Фото — сайт Президента України

Полтична складова Мінських угод щодо врегулювання ситуації на Донбасі може відбутись тільки після виконання безпокових аспектів.

Про це заявив під час виступів на Мюнженській конференції з безпеки Президент України.

Володимир Зеленський заявив, що хотів би, аби вже в жовтні цього року на окупвоаній частині Донбасу відбулись місцеві вибори. Їх проведення за українським законодавством можливе лише за умови, якщо Росія поверне Україні контроль за окупвоаною ділянкою україно-російського кордону, підкреслив Володимир Зеленський.

Для виконання безпекових аспектів Президент України запропонував ряд ініціатив.

Так, для успішного розведення військ на Донбасі Зеленський запропонував розбити лінію фронту на сектори і поетапно розводити там війська. Розведення військ у наступному секторі, за пропозицією Влодимира Зеленського, може відбутись тільки після того, які міжнародні спостерігачі ОБСЄ засвідчат ьумпішніст ьрозведення військ у попередньому секторі.

«Найближчим часом ми докладно поінформуємо учасників «Нормандського формату» про зміст цієї ініціативи», – сказав Володимир Зеленський.

Читайте також: 12 мирних кроків для «припинення війни в Україні»: текст скандального Мюнхенського плану

Крім того, Президент України заявив, що Україна готова погодитись на спільне патрулювання на Донбасі з представнкиами ОБСЄ та тимчасово окупованих територій. При цьому, як наголосив Володимир Зеленський, Україна не піде на прямі переговори з окупаційною владою ОРДЛО.

Більше — у сюжеті Факти ICTV

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook