Зеленський з Трампом не зустрінуться через можливий ураган

Фото з вільних джерел

Фото з вільних джерел

Президент США заявив, що лишається у країні, щоб «гарантувати, що всі ресурси уряду будуть зосереджені на протидіїї шторму, що насувається». До Польщі відправиться віце-президент США Майк Пенс. Про це повідомляє видання Bloomgerg.

Президент США Дональд Трамп скасовує заплановану раніше подорож до Польщі. Замість нього до країни відправиться віце-президент США Майк Пенс. Причиною є бажання президента США координувати реакцію на ураган Доріан, який має сягнути американського штату Флорида.

Під час візиту Трампа до Польщі він мав зустрітись із президентом України Володимиром Зеленським.

У середу губернатор штату Флорида оголосив надзвичайний стан. Штат Флорида може грати вирішальну роль у майбутніх виборах президента США у 2020-му році, — відзначає видання.

Читайте також: Убивця купив АК в інтернеті: Трамп зробив заяву через 3 стрілянини, які за 2 дні забрали в США 30 людських життів (Відео)

У четвер президент США попередив, що шторм, який насуваєтья на Флориду, обіцяє бути сильним.»Флоридо, готуся! Шторм посилюється і буде великим», — писав Трамп у Twitteг.

Трампа критикували за відповідь на ураган Марія, який у 2017-му році завдав значної шкоди американській території Пуерто-Рико і забрав життя майже 3000 осіб. Тоді Пуерто-Рико отримав мільярди доларів допомоги. Президент США Дональд Трамп днями заявив, що кошти потрапили до рук місцевих корупціонерів.

«Пуерто-Ріко — одне із найбільш корумпованих місць на Землі. Їхня політична система зламана, а їхні політики некомпетентні та корумповані. Конгрес надав мільярди останнього разу — під час великого тропічного урагану, більше ніж отримувало будь-яке інше місце, і їх отримали корумповані політики. Погано!», — твітував Трамп 28-го серпня.
 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook