Зеленський в Італії: з прем’єр-міністром Італії Джузеппе Конте обговорили закриття незаконних «офісів» так званих «ДНР» та «ЛНР»

Фото president.gov.ua

Фото president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з прем’єр-міністром Італії Джузеппе Конте закликав закрити незаконні «офіси» так званих «ДНР» та «ЛНР».

Як зазначають у прес-службі глави держави, Зеленський під час зустрічі в Римі обговорив з прем’єр-міністром Італійської Республіки Джузеппе Конте загальнополітичні питання, зокрема, закриття «офісів» так званих «ДНР» та «ЛНР».

«Я звернувся до прем’єр-міністра з тим, щоб були закриті незаконні офіси «ДНР» та «ЛНР», які відкрилися у кількох містах Італії», — сказав глава держави у коментарі ЗМІ.
Зазначимо, у лютому 2019 року стало відомо, що проросійські сили у Вероні (Італія) оголосили про відкриття так званого «представництва ДНР».
При цьому, МЗС України надіслало відповідну вербальну ноту до МЗС Італії, запити до префектури та квестури Верони, у яких висловлюється протест проти антиукраїнських провокацій, спрямованих на підрив загальноєвропейської позиції на підтримку територіальної цілісності української держави, з’ясовується юридичний статус цього «представництва».
 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook