Зеленський призначив нового голову Служби зовнішньої розвідки

Валерій Євдокимов. Фото - Служба зовнішньої розвідки України

Валерій Євдокимов. Фото — Служба зовнішньої розвідки України

Службою зовнішньої розвідки України тепер керуватиме Валерій Євдокимов, який досі обіймав посаду заступника глави цього відомства.

Укази Президента України про звільнення Євдокимова з посади заступника і призначення його главою Служби зовнішньої розвідки опубліковані на сайті Глави держави.

11 вересня президент України звільнив з посади голови СЗР Владислава Бухарєва і призначив його першим заступником глави Служби безпеки України — начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ. Тепер посаду глави СЗР зайняв екс-заступник Бухарєва.

Як повідомляє сайт Служби зовнішеньої розвідки, Валерій Євдокимов народився 17 листопада 1969 року в Рівному.

Закінчив Інститут Прикордонних військ України, Національну академію Служби безпеки України та Києво-Могилянську бізнес-школу.

Проходив військову службу у Прикордонних військах України, Управлінні державної охорони України та Державній прикордонній службі України.

Генерал-майор.

Нагороджений орденом «Данила Галицького», Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

9 липня 2019 року Указом Президента України №501/2019 призначений на посаду заступника Голови Служби зовнішньої розідки України.

20 вересня 2019 року Указом Президента України №710/2019  призначений на посаду Голови Служби зовнішньої розвідки України.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook