Зеленський ні до чого: в СБУ пояснили, яку апаратуру знайшла поліція

Обладнання, яке знайшла поліція

Обладнання, яке знайшла поліція

Обладнанян для прослуховування, яке 4 березня в Києві поліція знайшла біля офісу Володимира Зеленського, — це апаратура СБУ, але ніякого стосунку до Зеленського це не має.

Про це офіційно заявили в СБУ, підтвердивши, що оперативні заходи на вулиці Білоруській, де знайшли обладнання, СБУ проводить, та це стосується зовсім не кандидата в президенти.

«СБУ дійсно здійснює оперативно-технічні заходи у місті Києві за адресою Білоруська, 26. Ми відповідально заявляємо, що ці заходи ніяк не пов’язані з жодним із кандидатів у Президенти України або їх оточенням. За вказаною адресою не зареєстровані офісні приміщення, до яких мають відношення кандидати. Усі дії відбуваються на підставі ухвали суду стосовно особи, яка жодним чином не пов’язана з виборчою кампанією», — заявили в Службі безпеки України.

Читайте також: Поліція показала обладнання, за допомогою якого невідомі хотіли прослуховувати офіс кандидата в Президенти України (Фото)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 4 березня охоронці офісу Володимира Зеленського помітили на даху будівлі поруч якесь обладнання і викликали поліцію, яка все оглянула на місці.

Невдовзі глава МВС України заявив, що знайдене обладнання — це «прослушка».

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook