Збирають з бізнесу і платять нагору — на хабарі «взяли» керівника Львівської митниці (Фото)

«Митники мовчать. Збирають з бізнесу і платять нагору», — так прокоментував хабарництво в цій сфері Генпрокурор України.

Про затримання заступника начальника Львівської митниці на хабарі повідомили головний військовий прокурор  та Генпрокурор України.

З «мишей» рухаємося до «пацюків», що все одно не перестають «жерти колючий кактус»

Суха доповідь військового прокурора Західного регіону Олега Сенюка:

Вчора, 19.01.2017 військовою прокуратурою Львівського гарнізону спільно та за оперативними матеріалами УЗЕ у Львівській області ДЗЕ Національної поліції , задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди (в народі хабара) у розмірі 15 тис. доларів США виконувачем обов’язків заступника начальника Львівськоі митниці ДФС.

Гроші вимагав та отримав від підлеглих працівників як щомісячну «данину» з тих, хто перетинає митний кордон держави.

Про побори знизу вверх знають всі — заявили і процесуально дали свідчення окремі сміливці лише тепер.

Може дійсно довіра до органів правопорядку і прокуратури по крихті росте? Та і документувати поїдання «кактусів» ми навчилися краще?

Заступника начальника Львівської митниці затримано у порядку ст. 208 КПК України. Грошові кошти виявлені та вилучені у повному обсязі під час проведення огляду місця події», — написав Анатолій Матіос.

«Військовою прокуратурою Львівського гарнізону спільльно з ДЗЕ Національної поліції задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди у розмірі 15 тис. доларів США виконувачем обов’язків заступника начальника Львівськоі митниці Борисовим від підлеглих працівників за не створення перешкод під час проходження служби і не переміщення з посад.
Про побори з підлеглих на усіх митницях говорять усі. Чому ж затримали лише у Львові? Бо митники мовчать. Збирають з бізнесу і платять нагору.
Щоб розірвати цей ганебний процес дерибану, ГПУ треба допомога і сміливість тих, хто хоче жити і працювати без корупції.
Звертайтеся і будемо чистити країну разом, — закликав Гепрокурор Юрій Луценко.

У Фейсбук представники Генпрокуратури виклали фото операції затримання.

Львіськ митн хабар сумкаЛьвіськ митн хабар долари розкладені рядкомЛьвіськ митн хабар оперативник рахує долари

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook