Зборівський район: заробітчани, які нібито доглядали за хворими і немічними, обкрадали державу

інспекціяВ Управлінні праці та соціального захисту населення Зборівської РДА виявили втрат на суму понад 1,9 млн грн.

Про це повідомили у прес-службі Держфінінспекції в Тернопільській області сьогодні, 12 березня.

Читайте також. Чортківський район: ВАТ проігнорували вказівки, тому й отримали штрафні санкції

Фахівці Тернопільської об’єднаної держфінінспекції під час ревізії встановили, що особи, які оформлені як піклувальники за інвалідами I групи чи престарілими, що досягли 80-річного віку, не здійснювали такого догляду, оскільки перебували за межами України. Проте отримали від держави компенсацію в сумі 37 тис. грн, зберегли стаж, а з державного бюджету за них зайво перерахували Пенсійному фонду України єдиного соціального внеску майже 1 млн грн.

Крім того, особам, яким призначили щомісячні грошові допомоги з догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, за час перебування їх за межами України зайво виплатили майже 50 тис. грн бюджетних коштів.

Читайте також. У Гусятині комунальне підприємство отруїло річку — загинуло багато риби

Внаслідок подання окремими громадянами недостовірних даних про свої доходи та майновий стан (отриману заробітну плату в окружних виборчих комісіях, володіння (користування) земельними ділянками, володіння другим транспортним засобом тощо) Управлінням зайво призначило та сплатило державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та субсидій для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги в сумі майже 850 тис. грн.

Окрім того, в ході ревізії попередили незаконних витрат бюджетних коштів шляхом призупинення виплати житлових субсидій і державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям на 450 тис. гривень. Матеріали ревізії передали УСБУ в області, про її результати повідомили прокуратуру Зборівського району.

Софія Левицька   

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook