Завдав збитків на 4,5 млн грн — на Тернопіллі судитимуть керівника держпідприємства

судСправу уже передано до суду.

Як повідомили в прокуратурі Тернопільської області, керівнику державного підприємства інкримінують три статті Кримінального кодексу, в тому числі привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем, підробку документів, службову недбалість.

Досудовим розслідуванням встановлено, що директор підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, привласнив понад 550 тис. грн. очолюваного товариства.

Також обвинувачений як керівник зернового складу, розпорядився зерном без письмової згоди на те тих, хто це зерно поклав на зберігання. Цим спричинив тяжкі наслідки інтересам  юридичних осіб на загальну суму понад 4 млн. грн.

Окрім того, з метою уникнення кримінальної відповідальності, керівник державного підприємства у січні 2015 року склав та підписав завідомо підроблений акт комісії вивчення наслідків стихії щодо очолюваного ним товариства — в акт було внесено завідомо неправдиві відомості про те, що 12 грудня 2013 року комісія встановила руйнації майнового комплексу, що були наслідком дощу та сильного вітру.

У ході досудового розслідування кримінального провадження обвинуваченого звільнено із займаної посади. Обвинувальний акт стосовно нього направлено до суду для розгляду по суті.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook