Затоплення ТРЦ в Києві: стали відомі причини і час ліквідації наслідків аварії (Відео)

Внаслідок прориву Теплотраси в Києві провалилась маршрутка. Фото - ДСНСУ

Внаслідок прориву Теплотраси в Києві провалилась маршрутка. Фото — ДСНСУ

Прорив труби магістральнної теплотраси в Голосіївському районі Києва, що спричинив ввечері 13 січня провал асфальту, затоплення торговельного центру і госпіталізацію з опіками семи людей, комунальники ліквідують до початку доби 15 січня.

Про це заявив сьогодні журналістам представник КП «Київтеплоенерго».

За словами міської влади столиці, надзвичайна ситуація на вулиці Антоновича в Києві ввечері 13 січня сталась через прорив труби теплотраси діаметром тисяса міліметрів, яка подавала тепло в оселі трьох тисяч киян. Труба, визнають у мерії, стара — термін її експлуатації минув 7 років тому, однак восени  перед початком опалювального сезону вона витримала гідровипробування. Тепер же трубу прорвало з великими наслідками.

Тому, повідомили комунальники, вони вирішили замінити не тільки місце прориву, а всю довжину старої труби на вулиці Антоновича.

Роботи з заміни тепломережі тут почались ще ввечері 13 січня і тривали всю ніч. Завершити їх мають завершити до кінця доби 14 січня.

«Завтра вранці ми передамо ділянку, щоб її заасфальтували», — повідомив представник КП «Київтеплоенерго» — начальник відділу з експлуатації теплових мереж Олександр Пилипишин.

До повного завершення ліквідації НП автотранспорт, в тому числі громадський, вулицею Антоновича не курсуватиме, а рухатиметься в об’їзд.

Тепло в оселі киян подають обхідними теплотрасами.

Про наслідки прориву комунальної комунікації 13 січня в Києві, внаслідок чого постраждали люди, — у відео з місця аварії та сюжеті ТСН

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook