Заслужене «золото» — тричі: представник Тернопільського «Інваспорту»Тарас Радь здобув перемоги в змаганнях міжнародного класу

Фото з соцмережі

Фото з соцмережі

Упродовж трьох днів у Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України, що на Львівщині, тривав чемпіонат України із зимових видів спорту (лижні перегони, біатлон) серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушенням зору.

Три золоті медалі здобув на цих змаганнях представник Тернопільського «Інваспорту», майстер спорту України міжнародного класу Тарас Радь. Виступаючи серед чоловіків у категорії «сидячі», Тарас став переможцем, посівши перші місця у лижних гонках-спринт (класичний стиль) на дистанції 1,6 км, лижних гонках (вільний стиль) на дистанції 5 км та у біатлоні-спринт на дистанції 7,5 км.  Учасниками змагань стали і ще двоє представників Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт» Андрій Євтушенко та Володимир Черниш.

Готував спортсменів до змагань заслужений працівник з фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчук.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook