Зареєструватися платником єдиного податку чи ПДВ буде простіше

реєстраціяЗ 1 січня 2014 року новостворена юридична особа або фізична особа-підприємець, що обрала спрощену систему оподаткування або хоче стати платником ПДВ, зможе зареєструватися як така в державного реєстратора.

Для цього разом з реєстраційною карткою таким особам слід подати заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування або реєстраційну заяву про добровільну реєстрацію як платника ПДВ. Про це повідомили в головному управлінні Міндоходів у Тернопільській області.

Заява щодо обрання спрощеної системи оподаткування та реєстраційна заява про добровільну реєстрацію як платника ПДВ подається державному реєстратору у вигляді додатку до реєстраційної картки. Електронна копія реєстраційної заяви, виготовлена шляхом сканування, передається державним реєстратором до контролюючих органів одночасно з відомостями з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи — підприємця згідно із ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців”.

Вищевказані нововведення спрощують процес взяття на облік у органах Міндоходів суб’єктів господарювання. Ці зміни передбачені Законами України від 05.09.2013 р. № 441-VII “Про внесення змін до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” щодо спрощення реєстрації осіб як платників податків” та від 05.09.2013 р. № 443-VII “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реєстрації осіб як платників податків”.

 

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook