Запорізьке підприємство рік безкоштовно експлуатувало 54 га землі на Тернопіллі. Тепер на нього чекає суд

земля -наділи з повітряОрендовану підприємством землю вартістю понад 142 млн грн прокуратура Тернопільської області хоче повернути громаді через суд.

Йдеться про 54 га землі у Борщівському районі Тернопільської області.

Користуючись землею, запорізьке підприємство оренду не сплачувало. Справу вже подали до суду.

«Чортківською місцевою прокуратурою пред’явлено до суду позов з вимогою розірвати з суб’єктом господарювання договір оренди землі та зобов’язати його повернути земельну ділянку площею майже 54 га та вартістю майже 143 млн. грн. у комунальну власність.

Встановлено, щодля ведення сільськогосподарської діяльності запорізьке підприємство у 2013 році орендувало земельну ділянку загальною площею майже 54 га, розташовану на території Борщівської міської ради.

Однак упродовж року підприємство систематично не сплачувало за її використання орендну плату, внаслідок чого виникла заборгованість перед бюджетом у сумі майже 500 тис. грн.

У зв’язку з цим місцевою прокуратурою пред’явлено до суду позов про припиненнясуб’єкту господарювання договору оренди шляхом його розірвання та зобов’язання повернути земельну ділянку площею майже 54 га та вартістю майже 143 млн. грн. у власність територіальної громади», — йдеться в повідомленні прокуратури.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook