Заможні росіяни в рекордних кількостях купують громадянство Кіпру

1Заможні росіяни в рекордних кількостях купують громадянство зарубіжних країн і позбавляються від статусу податкового резидента РФ, щоб мати можливість покинути країну, повідомляє Діалог.UA.

Понад 700 людей з типовими російськими іменами і прізвищами, повні тезки великих бізнесменів і чиновників, в тому числі фігурують в списку Forbes, стали громадянами Мальти протягом останніх трьох років/

Серед них — засновник і співвласник «Яндекса» Аркадій Волож з членами своєї сім’ї, власник інвестиційної компанії O1 Group Борис Мінц, співвласник холдингу ICT Holding Олександр Несис. Всі троє входять до російського списку Forbes зі статками 1,1, 1,3 і 2,4 млрд доларів відповідно.

Кожен другий учасник програми «Громадянство за інвестиції», що діє на Мальті з 2013 року, імовірно, виходець з РФ. Щоб стати громадянами Мальти, вони повинні були зробити внесок в розмірі 650 тисяч євро, інвестувати не менше 350 тисяч євро в нерухомість Мальти і не менше 150 тисяч — в затверджені урядом облігації.
Найчастіше росіяни стають резидентами Кіпру (63% респондентів) або Великобританії (60%). Монако, Мальту або Швейцарію вибирають 30%. Попит на податкове резидентство Ізраїлю виріс до історичного рекорду.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook