Бойовики «ДНР» вчинили провокацію під назвою «замах на Захарченка»: опубліковані кадри з місця вибуху (Відео)

Захарченко з рукою СПСьогодні на шляху слідування кортежу так званого «глави ДНР» пролунали вибухи. Бойовики традиційно звинувати в замаху на Захарченка «укроДРГ». У Міноборони України це спростували і назвали заяви і вчинки бойовиків провокацією.

Підірвались в полі на окупованій «ДНР» територій Донбасу біля траси на Саур Могилу, куди прямовував Олександр Захарченко, фугаси.

Як заявили сепаратисти, не вся вибухівка підірвалась. За твердженням бойовиків, фугаси начебто були закладені спеціально і були налаштовані на вибух в конкретний час.

Наслідки для керівництва «ДНР» могли б бути катастрофічні, якби в момент вибуху проїздив Захарченко, взялись тиражувати новину російські ЗМІ, які одразу ж заявили, що вибухи — та, мовляв замах на «главу ДНР».

Сам Захарченко також одразу ж назвав «винних»: «Україна зробила нам «подарунок». Шість вибухових пристроїв спрацювало, один розмінували, два не вибухнули».

У Міністерстві оборони України заявили, що українські військові до цих вибухів не мають жодного стосунку.

«Вибух прогримів, за оперативними даними, за деякий час перед приїздом, власне, журналістів. Саме їм і показали якусь свіжу вирву…, що начебто це може бути українська ДРГ. Але жодного свідка, жодного свідчення цьому немає, тому ми вважаємо це яскравою провокацію напередодні такого свята», – сказав про дії терористів речник Міноборони України з питань АТО Андрій Лисенко у коментарі Радіо Свобода.

Відтак замах це був на Захарченка якихось партизанів чи самих терористів або ж навмисно спланована бойовиками провокація — наразі точно невідомо. Очевидно, що «замах», внаслідок якого ніхто не постраждав, був дуже вигідний саме Захарченку з метою пропаганди і самопіару.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook