Загроза зриву виборів є у Слов’янську, Краматорську та Єнакієво — КВУ

indexПонад 90% окружних виборчих комісій в Україні провели свої перші засідання, таким чином розпочавши роботу. ОВК були сформовані по всій території України, за винятком окупованих Криму та Севастополя. Труднощі із проведенням перших засідань виникли у деяких східних регіонах країни. Про це під час брифінгу розповів генеральний директор Комітету виборців України Олександр Черненко.

Він зазначив, що по Україні сформовані вже всі ОВК, за винятком 10 комісій у Криму і Севастополі.

«Там не можна зараз проводити виборчий процес, бо це є окупована територія, однак з правової точки зору це питання вже вирішене», — підкреслив голова КВУ.

Він додав, що більше 90% ОВК вчасно зібралися на свої перші засідання і виконали присягу. При цьому не всі окружні комісії працюють у повному складі.

«Відомо, що у Донецькій області не всі комісії зібралися. Але ЦВК мають з ними це питання врегулювати. Також є проблема з низьким професійним рівнем членів деяких комісій, їх небажанням працювати і відсутністю фізичної можливості прибувати на засідання комісії вчасно, бо вони мешкають в інших містах», — зазначив О. Черненко.

Як розповів голова Донецького КВУ Сергій Ткаченко, на сьогодні через загрозу сепаратизму у Донецьку не зібралося на засідання кілька окружних комісій.

«Не змогли зібратися у Слов’янську, що є 47-ю ОВК, саме через загрозу сепаратизму. Також відбиток ситуації бачимо на 48-й і 53-й ОВК, що у Краматорську і Єнакієво відповідно. Тут на перші засідання зібралися, але провели їх в інших приміщеннях і за іншими адресами», — зауважив О. Черненко.

Нагадаємо, 15 квітня ЦВК сформувала окружні виборчі комісії з виборів Президента України.

УНН

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook