Загроза масштабного наступу Росії на Україну: військовий експерт проаналізував варіанти

Костянтин Машовець

Костянтин Машовець

Пряме військове вторгнення Росії в Україну у будь-якому випадку буде програшним для Путіна і призведе до поразки РФ. У цьому переконаний координатор «Інформаційного спротиву» Костянтин Машовець.

Військовий експерт на своїй сторінці у Фейсбук зробив докладний аналіз ситуації у контексті спільних російсько-білоруських навчань «Захід-2017″ і стверджує, що стягування Росією військ до кордонів України не є ознакою того, що РФ вторгнеться в Україну.

Читайте також: «Загрози є», — Полторак про можливість військового вторгнення Росії в Україну (Відео)

Машовець переконаний, що таке вторгнення у будь-якому варіанті призведе до поразки Росії.

«Будь-яка з дій призведе до того, що розвал і смерть «государства российского» з питання дискусійного перейде в розряд неминучостей», — написав Машовець.

Він зазначив, що атакувати Україну Путін може наважитись лише шляхом бліцкригу і навіть якщо цей бліцкриг вдасться, то для Росії він означатиме не перемогу, а поразку.

«В такому випадку все безумовно закінчиться для Кремля ще гірше — другим Афганістаном… причому цього разу 40-мільйонну Україну, яка воює і партизанить, буде підтримувати практично весь цивілізований світ», — написав Костянтин Машовець.

Читайте також: «Оточення України з усіх боків», — Піонтковський про подальші дії Росії

Відтак український військовий експерт вважає, що на завідомо програшний для себе крок прямого військового вторгнення в Україну Путін не піде — він буде намагатись діяти опосередковано.

«Політика, економіка, фінанси — ось на що «Вова буде напирати» в найближчому майбутньому», — вважає Костянтин Машовець.

Читайте також: РФ перевіряє готовність до війни з Заходом і Україною — Турчинов розкрив план військових навчань «Захід-2017″

ф1ф2

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook