Захарченко визнав, що не може впоратись із управлінням самопроголошеною «ДНР» (Відео)

Захарченко з рукою КПТак званий глава «ДНР» не може управляти самопроголошеною псевдореспублікою, а його підлеглі чинять саботаж і підставляють «главу ДНР».

Це визнав сам Олександр Захарченко, коментуючи сепаратистським ЗМІ дефіцит бензину на окупованій «ДНР» території.

Захарченко заявив на прес-конференції, що відсутність пального — це «головотяпство» його підлеглих, яких він не контролює.

«Це безвідповідальність у роботі окремих осіб. Зараз з’ясовуємо коло людей, хто за це відповідає, і чому це сталось… Тут явний чіткий структурний прорахунок», — прямо вказав «глава ДНР» на бездіяльність своїх підлеглих.

Читайте також: У терористичній «ДНР» катастрофічна ситуація з пальним (Фото)

Примітно, що про відсутність пального на АЗС окупованих «ДНР» міст Донбасу окупаційна влада мовчала довго і прокоментував Захарченко це лише через 10 днів від початку тотального дефіциту.

Читайте також: Так і постачання харчів можуть перекрити — у «ДНР» наростає бунт (Відео)

Звідси випливає, що «глава ДНР» про дефіцит або не знав, або закривав на це очі. А це прямо говорить про те, що Захарченко не може впоратись із управлінням самопроголошеною «ДНР», і фактично окупованою територією Донбасу керують окремі групи людей, непідконтрольних Захарченку. Відтак очевидно, що самопроголошена «ДНР» має ознаки зовсім не держави, а озброєного бандитського угрупування.

Читайте також: На місце Захарченка готують нову людину — у «ДНР» глобальні чистки у верхніх ешелонах «влади»

Обережно, на відео — сепаратистська риторика.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook