Захарченко гучно оскандалився з новою ідеєю про «ракети ДНР» (Відео)

Захарченко з рукою КПОкупанти Донбасу тиражують у сепаратиських ЗМІ з пропагандистською метою міф, що нібито в самопроголошеній «ДНР» почали виробляти свої ракети та пускові ракетні комплекси. Пропагадисти з Кремля, очевидно, вже зрозуміли подальшу безперсективність попередньої брехні про зброю, яку бойовики начебто «знайшли в шахтах» чи «віджали у ЗСУ», тому дали команду «главі ДНР» і сепаратистським ЗМІ розганяти новий пропагандистський міф. Українські користувачі мережі відразу ж помітили, що «зброя» бойовиків — недолуга і являє собою саморобки, якими користуються інші терористи — бойовики ІДІЛ.

Виконувати команду Кремля з нової пропаганди «глава ДНР» Олександр Захарченко взявся 9 травня, коли в центрі окупованого Донецька почав стверджуати, що військова техніка, яку пригнали на площу бойовики, то, мовляв, — системи реактивного залпового вогню та інша зброя, як зробили самі бойовики «ДНР». Раніше, заявляв, Захарченко, бойовики начебто свідомо замовчували, що в «ДНР» є свій «військово-промисловий комплекс».

Читайте також: Окупанти Донбасу обстріляли бійців ЗСУ гібридною реактивною зброєю (Фото)

Бойовики заявили, що розробили дві системи РСЗО — «Сніжинка» (розрахована на 2 ракети) і «Чебурашка» (розрахована на 64 постріли).

ф00ф0

Сепаратистькі телеканали розтиражували ці заяви Захарченка і показали ці «розробки» начебто «ВПК ДНР».

Обережно, на відео пропаганда окупантів Донбасу.

Однак на відео видно, що продемостровані загалу зразки «озброєння» нібито зроблені «ВПК ДНР», — це макети. Це видно і по РСЗО, і по іншій зброї, що відбиває сонячне світло зовсім не так, як це мала б робити зброя справжня.

Українські користувачі мережі проаналізували й інше відео, яке створили бойовики «ДНР» з явно пропагандиською метою, бо в цьому відео є кадри, як зварювальники «ліплять» пускове устаткування «РСЗО» так званої «Чебурашки» і запуск ракет бойовиків.

Обережно, на відео пропаганда окупантів Донбасу.

Проаналізувавши ці кадри, українські користувачі мережі дійшли висновку, що ракети, які вилітають із створених «ВПК ДНР» ракетних комплексів, абсолютно не керовані і влучність їх вкрай погана. Відтак вірогідно, що бойовики битимуть із них за принципом «куди полетить», влучаючи у цивільні будинки та добиваючи інфраструктуру Донбасу.

У мережі користувачі відверто висміяли «ВПК ДНР» і потуги кремлівських пропагандистів, зазначивши, що «тренд путінських мільтиків був засвоєний успішно».

Інший користувач мережі зазначив, що на заводі, де зробили ці «новітні розробки» бойовиків, працівників загалом залишилось «аж» 18, включно з директором. Ото і весь «ВПК ДНР».

ф1ф2ф3ф4ф5ф6ф7ф8ф9ф11ф12ф13ф14

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook