Загалом 1151 учасник АТО подав заяву на отримання землі на Тернопіллі

земля1Уже 408 учасників АТО від початку року подали заяви на отримання земельних ділянок на Тернопільщині, повідомив сайт ОДА.

Із них 332 уже одержали дозвіл на виготовлення проекту землеустрою та 59 учасників отримали у власність земельні ділянки загальною площею 5,86 га.

Читайте також. Тернопіль: отримання землі бійцями АТО затримують процедури Держкомзему та інших структур

Із червня 2014 року, тобто з початку реалізації ініціативи щодо першочергового відведення земельних ділянок у власність учасникам АТО та родинам загиблих воїнів, переважна кількість таких заяв від військовослужбовців була подана у Тернополі, Тернопільському та Зборівському районах.

Зокрема, в області 1151 учасник АТО подав заяву на отримання земельних ділянок. Органи місцевого самоврядування прийняли 40 рішень по 338 заявах для будівництва житлового будинку на загальну площу 21,76 га. Землевпорядна служба надала 461 дозвіл на отримання виготовлення проекту землеустрою. Також 188 учасників АТО вже отримали у власність майже 30 гектарів, з яких 180 для ведення індивідуального садівництва та 8 для ведення особистого селянського господарства.

Довідково. Із процедурою передачі земельних ділянок державної або комунальної власності у власність і відповідною покроковою схемою можна ознайомитися у розділі веб-сайту Держземагентства України “Громадська приймальня” – “Запитання — відповіді” – “Інформація та роз’яснення щодо землеустрою та охорони земель”.

Софія Левицька  

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook