«Зачитали за 10 хвилин те, що раніше читали півтора року» — Насірову і його експідлеглому пред’явили обвинувачення (Відео)

Скріншот відео

Скріншот відео

У Вищому антикорупційному суді нарешті зачитали обвинувальний акт колишньому керівнику Державної фіскальної слу жби Роману Насірову. Для цього знадобилося 10 хвилин часу. Раніше його читали півтора року, пише Українська Правда.

Обвинувачені у справі, Насіров та його експідлеглий Володимир Новіков, заявили, що не розуміють, у чому їх звинувачують, та не визнають провину. Водночас, вони підтвердили готовність давати покази у суді.

Обидва фігуранти справи попросили суд роз’яснити суть обвинувачення. Колишній очільник ДФС пояснив, що йому «потрібно чітко розуміти, від чого захищатись».

Зазначимо, Насірова обвинувачують у незаконному наданні розстрочок зі сплати ренти газовим компаніям ексдепутата-втікача Олександра Онищенка. Збитки — 2 млрд грн. Співучасник Насірова в цій справі — екскерівник одного з департаментів ДФС Носіков. Обоє на суді кажуть, що не розуміють, у чому їх звинувачують, просять пояснити.

На засіданні суду присутні представник і адвокат «Укргазвидобування». Підприємство виступає як потерпіла сторона від дій Насірова. Вони також добиваються відшкодування збитків, завданих ексглавою ДФС.

</iframe>

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook