Лукаш натякнула кого покарають за кривавий розгон Євромайдану

фото: ipress.ua

фото: ipress.ua

Три високопосадовців найближчим часом будуть звинувачені в організації злочинів — побиття мирних протестувальників, здійснених силовиками на Євромайдані.

Про це заявила міністр юстиції Олена Лукаш. — iPress.ua. »Президент поділився сьогодні інформацією, що найближчим часом щодо трьох високопосадовців будуть зааведені процесуальні документи і запроваджений процесуалньий статус, і вони будуть звинувачуватися у скоєнні цього злочину», — заявила міністр юстиції Олена Лукаш в ефірі «Шустер. Live».

За її словами, під час розгону Євромайдану»Беркутом» «було перевищення службових повноважень, і цього ніхто не заперечує».

Олена Лукаш додала: «Закон один для всіх». За її словами, до відповідальності слід притягати і тих, хто закликав до повалення конституційного ладу в країні, паралізував 3-мільйонне місто, і тих, хто застосовував силу на Євромайдані.

Міністр уточнила, що дуже важливим у цій ситуації є пропозиція президента Віктора Януковича про оголошення загальної амністії для затриманих за участь у сутичках на Євромайдані.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook