За тиждень мешканці Тернопільщині здали понад 200 одиниць зброї і боєприпасів

Архівне фото

Архівне фото

Місячник добровільної здачі зброї на Тернопільщині триватиме до 31 жовтня.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області, за перший тиждень місячник мешканці Тернопільщини добровільно здали правоохоронцям понад 200 одиниць зброї і боєприпасів.

«Протягом семи днів жителі краю здали 36 одиниць мисливської гладкоствольної, нарізної та холодної зброї, 12 з яких перебували у незаконному обігу й 172 боєприпаси. Серед іншого мешканці краю принесли 11 спецзасобів, зокрема 5 одиниць газової зброї та 6 пристрої з гумовими кулями. Окрім цього працівники поліції вилучили 1 гранату», — уточнили правоохоронці.

У поліції нагадують, що добровільна здача незаконної зброї впродовж місячника, що триматиме до 31 жовтня, звільняє її власників від кримінальної відповідальності.

«Якщо у вказаний термін громадяни добровільно здадуть предмети з обмеженим обігом, то в подальшому після оформлення відповідних документів вони зможуть зареєструвати цю зброю і використовувати її на законних підставах. Правоохоронці наголошують: за незаконне зберігання зброї, вибухових матеріалів та спеціальних засобів законодавство передбачає як адміністративну, так і кримінальну відповідальність», — повідомили в поліції.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook