За схожий розгон протестантів у 1999 році НАТО бомбардувало Югославію – Гнат Тарківський

Гнат Тарківський – політичний оглядач

Гнат Тарківський – політичний оглядач

Віктор Янукович, Микола Азаров та інші представники діючої влади мають усвідомити, що західний світ може не обмежитися політичними та економічними санкціями: блокуванням валютних рахунків в закордонних банках, заборону на в’їзд у ЄС та США, припиненням будь-якої допомоги Україні. Так розгром Євромайдану прокоментував ІА «7 днів-Україна» політичний оглядач Гнат Тарківський.
За його словами,  схожі дії влади, призвели до бомбардування Югославії збройними силами країн НАТО у червні 1999 року.
«Одна з причин бомбардувань Югославії полягала у захисті мирних громадян Косово (тоді ще громадян Югославії) від репресій правоохоронних органів, які діяли за наказом Слободана Мілошевича, який, до речі, загинув у своїй камері у в’язниці Гаазького трибуналу.», — нагадав Гнат Тарківський.
«Єдиний вихід, який залишається у діючого Президента – негайно звільнити всіх затриманих, вигнати з державної служби міністра внутрішніх справ та принести публічне вибачення українському народу», — вважає експерт.
«Українцям не потрібні Новорічні урочистості та ялинка на Майдані Незалежності, коли влада розбудовує «поліцейську державу», коли з народом можна говорити лише сльозогінним газом та міліцейськими кийками», — підсумував Гнат Тарківський.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook