За послуги брокерів і мита при перетині митного кордону волонтери не платять (Відео)

митницяВолонтерські організації, які везуть з-за кордону гуманітарні вантажі для потреб АТО, не сплачуватимуть за послуги брокерів і мита при перетині митного кордону України.

Рішення Державної фіскальної служби — тимчасове, діятиме, доки триває антитерористична операція на сході країни. Проте такий крок – дуже необхідний адже серед вантажів – життєво-важливі для солдатів речі.

Докладно — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Волонтерів, які возять необхідне для бійців АТО, консультуватимуть на Тернопільській митниці

Розмитнення, заповнення декларацій – процес тривалий. Проте коли справа стосується допомоги українським солдатам – на рахунку кожна хвилина. Саме тому Державна фіскальна служба на час проведення АТО спростила процедуру для волонтерських організацій, які везуть з-за кордону гуманітарні вантажі.

На митницях, у тому числі і Тернопільській, визначили відповідальних осіб, які нададуть волонтерам необхідну консультацію щодо митного законодавства, процедури митного оформлення і митного контролю товарів та при потребі допоможуть вирішити проблемні питання. Для цього створять єдиний список волонтерських організацій, яким дозволять не сплачувати мита за вантажі для АТО, а брокери заповнюватимуть митні декларації безкоштовно.

- Окрім того, із керівниками підприємств митних брокерів і місць прибуття товарів погодили питання безкоштовного надання ними послуг для забезпечення митного оформлення товарів, що ввозяться на митну територію України організаціями волонтерського руху для потреб проведення АТО. Декларування таких товарів здійснюватимуть митні брокери безкоштовно, згідно із графіком, розміщеним на інформаційному стенді відділу митного оформлення №1 Тернопільської митниці, – говорить старший державний інспектор інформаційно-комунікаційного відділу ГУ Міндоходів в області Анна Косінська.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook