За пошкодження лісу на Тернопільщині 60 тис грн сплатять… лісники

вирубка лісу - пеньокСуд задовольнив позов прокуратури.

Як повідомили в прокуратурі Тернопільської області, посадовці лісового господарства на Бучаччині не вжили необхідних заходів, відтак була незаконна вирубка лісу і його пошкодження.

Суд задоволив позов прокуратури щодо відшкодування шкоди, заподіяної Золотопотіцькому лісництву ДП «Бучацьке лісове господарство» за порушення законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Встановлено, що службові особи Золотопотіцького лісництва державного підприємства «Бучацьке лісове господарство» не вжили заходів для забезпечення охорони лісів та допустили на території загальнозоологічних заказників «Савинське» та «Чемерове» пошкодження дерев до ступеня припинення їх росту, а на території лісового урочища «Сновидів» – не попередили незаконну рубку дерев. Як наслідок — навколишньому природному середовищу спричинено шкоду на загальну суму майже 60 тисяч гривень.

У зв’язку з цим прокуратура пред’явила до суду позов з вимогою стягнути зі службових осіб підприємства заподіяну державним інтересам шкоду. Рішенням господарського суду Тернопільської області позов прокуратури задоволено.

Загалом у цьому році за позовами прокурорів, пред’явлених в інтересах держави у сфері охорони навколишнього природного середовища, до бюджету відшкодовано майже 3,5 млн. грн.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook