За новим законом повідомлення про штраф інспектори залишатимуть на лобовому склі авто

1Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів». Про це повідомляє прес-служба Президента.

Новий закон вносить низку змін. Зокрема, був створений механізм залучення до адміністративної відповідальності тих людей, за якими зареєстровані транспортні засоби, які порушили правила зупинки, стоянки та парковки. Фіксувати такі порушення передбачається за допомогою систем фото- і відеофіксації.

Згідно з новими правилами копію постанови про притягнення до адміністративної відповідальності будуть залишати на лобовому склі транспортного засобу і приймати рішення про притягнення до відповідальності і тимчасове затримання транспортного засобу уповноважені інспектори з паркування.

Уточнюється, що при тимчасовому затриманні транспортного засобу інспектор зобов’язаний негайно поінформувати відповідні підрозділи поліції із зазначенням часу і місця затримання і місця евакуації. Вся інформація буде розміщуватися на офіційній інтернет-сторінці виконавчого органу відповідної місцевої ради. Повідомлення також буде дублюватися на номери мобільних телефонів, які їх власники запропонували для внесення до відповідних інформаційно-комунікаційні системи.

Повертатися автомобілі будуть тільки після оплати штрафів і вартості послуг з їх транспортування і зберігання.

Повідомляється також, що були вдосконалені розміри штрафних санкцій та механізми оплати штрафів.

Одночасно закон визначає підстави для звільнення від відповідальності зареєстрованого власника транспортного засобу. Зокрема, мова йде про випадки, коли номерний знак або сам автомобіль був вкрадений, або якщо право на керування автомобілем було передано іншій особі на відповідних юридичних підставах.

Закон вступить в силу через 180 днів з моменту оприлюднення.

 

 

 

 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook