За корупцію притягнули до відповідальності депутатів і сільського голову на Тернопільщині

unian_deklaracija_726673Наразі порушники відбулися штрафом у розмірі 850 гривень.

П’ятьох депутатів та сільського голову у Підгаєцькому районі притягнули до відповідальності за корупцію, повідомили в прес-службі прокуратури Тернопільської області.

«Встановлено, що депутати та сільський голова однієї із сільських рад Підгаєцького району, будучи суб’єктами відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, без поважних причин, подали на офіційний веб-сайт Національного агентства з питань запобігання корупції щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік після встановленого строку їх подання, чим вчинили адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією. Відповідальність за вказані незаконні дії передбачена ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення», — йдеться в повідомленні прес-служби.

Підгаєцький районний суд визнав усіх винними у вчинені адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, та наклав на кожного адміністративне стягнення в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Це 850 гривень.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook